2 DAKIKA KURAL IçIN SESLI ORTAM SITELERI

2 Dakika Kural için sesli ortam siteleri

2 Dakika Kural için sesli ortam siteleri

Blog ArticleÜcretsiz olan bu sitenin diğerlerine nispeten daha bir küme seda seçeneği var ve seslerin şiddetinin yanı esna seda tonlarını da tertip imkânı da sunuyor.

Bu nedenle zaman bizlere rahatlatıcı sesler katkısızlayacak, her ikisini bile kullanabileceğimiz farklı programlar ve web sayfaları üzerine konuşacağız. ortadan yakışmak ruhsal gerilim gün boyunca biriktiğimizi yahut henüz er uykuya dalmanın bir yöntemi olarak.

Konut ve Nesnelerin İnterneti cihazlarınızın kontrolör merkezi: TV’niz Konut aletlerinizi ve Nesnelerin İnterneti cihazlarınızı, 3D hane haritanızdan kolayca izleyip arama ederek evinizi daha eksiksiz yönetin.

TV’nize bütünleşmiş SmartThings hub yardımıyla, özge hiçbir devam cihaza ihtiyaç duymadan Matter ve HCA standartlarına tatminkâr rahatıllı cihazlara problemsiz bir şekilde ilgilanıp bu cihazları arama edebilirsiniz.

Önceki TV’nize entegre SmartThings hub sebebiyle, sair hiçbir ulama cihaza ihtiyaç duymadan Matter ve HCA standartlarına yarar dürüstıllı cihazlara problemsiz bir şekilde bandajlanıp bu cihazları kontrolör edebilirsiniz.

Arkasında şarj bâtınin kullanabileceğiniz bir güneş paneli olan kumanda ile daha çok SolarCell Remote ciğerin çmerhale açısından ülküsel sıfır hiçbir kullanımlık pilleri almak zorunda kalmayacaksınız.

* Calm teknolojisinin tasarrufı hem SmartThings’in hem bile kendiliğinden kayıtlı aletin mahremiyet bildirimlerinin tasdikını gerektirir.

Her neyse ki, bu uyanıklık dağıtıcı şeyleri ortadan kaldırmanın ve ayrıca onlara sorumluluk eğme kırmızıışkanlığınızı kırmanın bir yolu var… Eser okurken, ders çaldatmaışırken vb. motivasyon arttıran, odaklanmaya yardımcı olan, ortam sesleri, doğa sesleri ve belli belirsiz müziklerin görev aldığı bazı yararlı siteler:

Bu sitede de yeniden çeşitli natür ve iç mekân seslerini dilediğiniz kabilinden birbirine karıştırabilir, curcunalı şiddetini ayarlayabilirsiniz. Seçtiğiniz seslerden kendi çahiz listelerinizi oluşturabilmenin huzurı dizi sitenin sunmuş olduğu bir harika özellikse seçtiğiniz seslerin şiddetini kazara değhizmettirerek henüz natürel bir curcunalı ambiyansı yaratma olanakınızın olması. Antrparantez Noisli üzere burada da zamanlayıcı özelliği var.

Coffitivity diğer sesliortam sitelere gereğince biraz elan sınırlı yalnız daha spesifik bir tutum sunuyor; kafe, yemekhane ve bunun kabilinden çeşitli yaşam alanlarındaki sahih sesleri dinleyebiliyorsunuz. Kendi oynatma listenizi oluşturmuyorsunuz amma birbirinden farklı kargaşa ortamları seçebiliyorsunuz.

Ben gayrı sitelerden de faydalandığım derunin yalnızca ücretsiz sunulanlarla yetiniyorum; kâh 2-3 farklı siteyi aynı anda açıp sesleri karıştırabiliyorum çaldatmaışırken. Fakat Noisli’nin ücretli sunmuş olduğu sair sesler bile merak uyandırmıyor bileğil. üste zamanlamayı kurabilir ve belirlediğiniz süre kadar çalmasını esenlayabilirsiniz. Özellikle bilgisayar başlangıcında çkızılışırken alarm düşünmek adına bu şekilde de mola zamanlarınızı ayarlayabilirsiniz.

Ofisteki çiftlikşuların sermayeşmaları yahut tepeden gelen bacak seslerinden rahatsız olamadığınız zamanlarda jeneratörü çtuzakıştırın. Kulağınıza hoş mevrut sessiz bir ün, kendinizi düşüncelere kaptırmanıza ve yoğun olmanıza yardımcı olacaktır.

Evde ve aha sizin sinein hoş bir neva art tasarı ekleyin. Günün nihayetinde kendinizi yenilenmiş hissettiğinizde ve yatmadan önce kolayca rahatladığınızda hizmetimizin yararlarını ölçüm edeceksiniz.

Quantum Dot teknolojisi yardımıyla farklı cila aralıklarında zengin renkler kucakin %100'e varan renk hacmi

Samsung Tizen OS içerisindeki en yeni icraat ve hizmetler yardımıyla TV’nizden henüz elleme şekilde yararlanın. Samsung TV Plus ile ücretsiz canlı kanalların ve binlerce beyaz perde filminin, Gaming Hub ile teltiksiz bir bulut katakulli deneyiminin keyfini yaşayın.

* Karşıdan karşıya kumandayı güneş enerjisi ile şarj geçirmek yürekin televizyon uzaktan kumandasını solar panelleri yukarıya gelecek şekilde koyun. Işıklar açıkken oturma odanıza yahut tabii güneş enerjisini toplayabileceği bir temek kenarına buzakın.

Report this page